Tato sekce je věnovaná největší slovenské hotelové společnosti SOREA, spol. s r. o., která vznikla v roce 1993 a patří k nejvýznamnějším poskytovatelům ubytovacích služeb na Slovensku.

SOREA získala prestižní ocenění Business Superbrands Slovakia a několik certifikátů Důvěryhodná firma. Odborná komise Brand Council, program Slovak Superbrands, udělila naší společnosti již počtvrté ocenění Business Superbrands Slovakia. Zařadili jsme se tak do skupiny elitních značek, které představují model úspěšného vývoje a neustálého zvyšování hodnoty značky. Ocenění Superbrands je potvrzením naší kvality, stability značky v rozsáhlé konkurenci a povzbuzením zákazníků při rozhodování o výběru dovolené na Slovensku.

Již 29 let vám přinášíme nejzajímavější nabídky dovolené na Slovensku! V našich 11 hotelech v nejkrásnějších lokalitách Vysokých a Nízkých Tater, Ľubovnianských lázní a Bratislavy můžeme uspokojit nejširší okruh zájemců všech věkových kategorií a ve všech ročních obdobích. Po celý rok připravujeme pro naše návštěvníky kromě pobytových programů, jako jsou rodinné rekreace, seniorské pobyty, lyžování, sportovní soustředění, školy v přírodě, kongresy, semináře, školení, také zajímavé produkty zaměřené na wellness, odpočinek, relaxaci a regeneraci.

Dovolená ve Vysokých Tatrách

Penzión Poľana, Penzión Karpatia, Horské Vilky Poľana
Penzión Poľana, Penzión Karpatia, Horské Vilky Poľana
Penzión Poľana, Penzión Karpatia, Horské Vilky Poľana

Ubytování na Slovensku

Sledujte nás na Facebooku

Ubytování

celkem záznamů: 1,

Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA
Stará Ľubovňa

cena od: 68 €

Hotel Sorea Ľubovňa se nachází na rozhraní Spišské Magury a

celkem záznamů: 1,