Tato sekce je věnovaná největší slovenské hotelové společnosti SOREA, spol. s r. o., která vznikla v roce 1993 a patří k nejvýznamnějším poskytovatelům ubytovacích služeb na Slovensku.

SOREA získala přestižní ocenění Bussiness Superbrands 2017 a 2018.

Komise expertů Brand Council, programu Slovak Superbrands udělila naší společnosti cenu Slovak Bussiness Superbrands Award 2017 i 2018. Zařadili jsme se tak do skupiny elitních značek, které představují vzor úspěsného rozvoje a neustálého zvyšování hodnoty značky. Ocenění Superbrands je potvrzením našé kvality a povzbuzením pro zákazníky při jejich každodenních rozhodnutích.

Už 25 let Vám přinášíme Vám ty nejzajímavější nabídky z dovolené na Slovensku! Ve svých 11 hotelech umístěných v nejhezčích lokalitách Vysokých Tater, Nízkých Tater, v Ľubovnianských lázních a v Bratislavě dokážeme uspokojit nejširší okruh zájemců každé věkové kategorie a v každém ročním období. Celoročně připravujeme kromě pobytových programů, jako jsou rodinné rekreace, seniorské pobyty, lyžařské pobyty, sportovní soustředění, školy v přirodě, kongresy, semináře, školení, také zajímavé produkty pro své návštěvníky zaměřené na wellness, odpočinek, relax a regeneraci.

okresy: Bratislava (1)

turistické oblasti:

Sledujte nás na Facebooku

Ubytování

celkem záznamů: 1,

Hotel **** SOREA REGIA, Bratislava
Bratislava

cena od: 74 €

Hotel SOREA REGIA se nachází v hlavním městě Slovenské republiky v

celkem záznamů: 1,