Tato sekce je věnovaná největší slovenské hotelové společnosti SOREA, spol. s r. o., která vznikla v roce 1993 a patří k nejvýznamnějším poskytovatelům ubytovacích služeb na Slovensku.

SOREA získala přestižní ocenění Bussiness Superbrands 2017.

Komise expertů Brand Council, programu Slovak Superbrands udělila naší společnosti cenu Slovak Bussiness Superbrands Award 2017. Zařadili jsme se tak do skupiny elitních značek, které představují vzor úspěsného rozvoje a neustálého zvyšování hodnoty značky. Ocenění Superbrands je potvrzením našé kvality a povzbuzením pro zákazníky při jejich každodenních rozhodnutích.

Přínášíme Vám ty nejzajímavější nabídky z dovolené na Slovensku! Ve svých 11 hotelech umístěných v nejhezčích lokalitách Vysokých Tater, Nízkých Tater, v Ľubovnianských lázních a v Bratislavě dokážeme uspokojit nejširší okruh zájemců každé věkové kategorie a v každém ročním období. Celoročně připravujeme kromě pobytových programů, jako jsou rodinné rekreace, seniorské pobyty, lyžařské pobyty, sportovní soustředění, školy v přirodě, kongresy, semináře, školení, také zajímavé produkt ypro své návštěvníky zaměřené na wellness, odpočinek, relax a regeneraci.

okresy: Bratislava (1)

turistické oblasti:

Sledujte nás na Facebooku

Ubytování

celkem záznamů: 1,

Hotel **** SOREA REGIA, Bratislava
Bratislava

cena od: 72 €

Hotel SOREA REGIA se nachází v hlavním městě Slovenské republiky v

celkem záznamů: 1,