Chatová osada JAF-LIPNO

Chatová osada JAF-LIPNO

jen pro poštu - for the post only! Pražská tř. 39
370 04 České Budějovice

mobil: +420 737 277 366
e-mail: info@jaf-lipno.cz
web: www.jaf-lipno.cz

Sledujte nás na Facebooku


Výlety v okolí

Kleť
Nejvyšší hora (1084 m) Blanského lesa, vzdá- lená 7 km
POPIS UBYTOVÁNÍ:

Naše rekreační středisko se nachází poblíž Frymburka.

Chatová osada JAF - LIPNO se nachází v nádherném prostředí asi 250 m od vodní přehrady Lipno (délka 42 km, šířka 10 km) a ze dvou stran je obklopena lesem.

Nabízíme Vám chaty komfortní, s dokonalým sociálním zařízením a ústředním topením na plyn, ale i chaty pro méně náročnou klientelu. 

VYBAVENÍ CHAT:

Ve všech chatách jsou k dispozici lůžkoviny s povlečením, kuchyňky jsou vybaveny základním nádobím a chladničkami, topení je zajištěno dřevem (samosběrem, nebo dodá správce za poplatek).

- v okruhu kolem recepce a v restauraci je k dispozi WI-FI zdarma
- závěrečný úklid chat je již obsažen v celkové ceně!
- středisko je vzdáleno 300 m od jezera a je ze dvou stran obklopeno lesem.
- je to ráj dětí a rybářů.
- je zde také dobrá, vytápěná restaurace.

Je zde také sauna a možnost použití pračky.

RESTAURACE:

Je zde také dobrá, vytápěná restaurace.

Ta je dále vybavena americkým poolem, šipkami a velkoplošnou televizí s možností sledování sportovních přenosů.

V osadě je možnost bohatého sportovního vyžití.

Můžete si zapůjčit: horská kola, lodě a různé hry (stolní tenis, ruské kuželky, pétanque, maxišachy, maxidáma, košíková apod.).

V recepci je možnost zakoupení rybářských povolenek a suvenýrů.

STRAVOVÁNÍ:

Restaurace JAF-Lipno o kapacite 80 míst se nachází přímo v areálu chatového střediska.

V nabídce jídel je zhruba 60 pokrmů z vepřového, kuřecího, krůtího, hovězího masa a ryb /hotových jídel i minutek/ + předkrmy, zeleninové saláty, přílohy, zmrzlinové poháry a dezerty. Dále nabízíme také nekolik bezmasých a dětských jídel.

Pro milovníky koní je zde k dispozici velká ohrada se zajištěním.

MOŽNOSTI V AREÁLU:

- pláž (250 m)
- půjčovna horských kol, loděk, koloběžek
- stolní tenis, ruské kuželky, petanque, maxišachy, maxidáma, americký pool, ...
- trampolína
- šlapací auta pro "dospělé" děti
- šplhací hrad
- rybaření (rybářské povolenky k prodeji na místě)
- sauna 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - 

- v osadě je 17 chatek:
LADA 2 a 3 - 2+1 lůžko
- nově adaptované přízemní chaty se dvěma lůžky a jednou přistýlkou v jedné místnosti. Je zde kuchyňský koutek s plynovým vařičem, chladničkou a základním nádobím. Tekoucí studená voda v kuchyni, splachovací WC a umyvadlo s teplou vodou - vchod z verandy.

LADA 1 a 4 stejné, jako Lada 2-3, ale má sprchu - vchod z verandy

ceník

ŠUMAVANKA - 2x2+1 lůžek
- přízemní chata s jednou dvoulůžkovou miniložničkou, další dvoulůžkovou ložnicí pod uzavřením, obývací pokoj s krbem a jednou přistýlkou. Kompletní sociální zařízení (sprcha, splach. WC, umyvadlo), dobře vybavená kuchyňka s teplou vodou a plynovým dvouvařičem. Velká, otevřená veranda se zahradními křesílky. V chatě je ústřední topení na plyn s provozem na mince

ceník

FLORIA - 2x2 +2 lůžka
- dvě dvoulůžkové ložnice v patře + samostatný WC, 1 přistýlka v patře, jedna přistýlka je v obývacím pokoji s krbem a velkou verandou. V přízemí je též kuchyňka a kompletní soc. zařízen. Vytápění krbem nebo ústředním topením na plyn s provozem na mince

ceník

FLORA - 2+2 lůžka
- patrové chaty s jednou dvoulůžkovou ložnicí a jednou přistýlkou v patře a s další přistýlkou v obývacím pokoji v přízemí. Zde je také malá kuchyňka s plyn. vařičem, sprchový kout s teplou vodou a umyvadlem a separátní splach. WC. Voda v kuchyni je jen studená. Topit je možné v kamnech nebo plynovým ohřívačem s provozem na mince (pouze v obývacím pokoji). Ložnice není vytápěna! Obývací pokoj je spojen s velkou verandou se zahradními křesílky.

ceník

TEREZA - 11 - 1x2, 1x3+1 lůžko, TEREZA 12-14 2x2+1 lůžko
- patrové chaty s jednou dvoulůžkovou miniložničkou a s jednou dvoulůžkovou ložnicí v patře (v chatě č. 7911 s třílůžkovou), v přízemí je obývací pokoj s krbem a jednou přistýlkou. Zde je rovněž vybavená kuchyňka a kompletní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a odděleným WC. Topit je rovněž možno v celém objektu ústředním topením na plyn s provozem na mince. Obývací pokoj je spojen s velkou verandou se zahradními křesílky.

ceník

GIZELA - 2+2 lůžka
- je uzpůsobena pro invalidního občana na vozíku s doprovodem. Příjezd k chatě je zcela bezbariérový, sociální zařízení je rovněž zařízeno pro občany se sníženou pohyblivostí. V chatě je jedna dvoulůžková ložnička s běžnými lůžky, ve větším obývacím pokoji je jedno lůžko zvýšené (pro potřebu vozíčkáře) a další lůžko pro doprovod. V chatě je dále kuchyňský kout s dvouplotýnkovým plynovým vařičem. U chaty je velká, krytá veranda. Topit je možno v krbu nebo ústředním topením na plyn s provozem na mince.

ceník

KOUDELKA - 2x2+1 lůžko
- nově rekonstruovaná velmi kvalitní chata se dvěma ložnicemi a WC v patře a jednou přistýlkou v obývacím pokoji.V přízemí je vybavená kuchyňka s dvouplotýnkovým vařičem a chladničkou a sociálním zařízením se sprchou s teplou vodou. Obývací pokoj má krb na dřevo a verandu. Vytápění je možné plynovým ústředním topením s provozem na mince.POZOR!!! Chaty FLORA, TEREZA a NÁBYTEK mají příkrá schodiště do patra!

ceník

KEMPOVÉ CHATY PRAD
v osadě jsou celkem 4 chatky á 2+1 lůžko
- Starší kempové chatky s jednoduchým vybavením. V chatě č. 1 a 6 je jedna místnost se spacím koutem, kde jsou dvě dvoulůžkové palandy a kuchyňská linka s dvouplotýnkovým vařičem a chladničkou. V chatách č. 4 a 5 je jedna místnost se dvěma lůžky, v pokoji s kuch. koutem je jedno lůžko. Voda není v chatkách zavedena a donáší se z nedalekého vodovodu. Záchod je společný, ale každá chata má svoji vlastní kabinku. Topení kamny na pevná paliva. Chaty jsou vhodné pouze pro nenáročnou klientelu.

ceník

ŠIMON

Patrová chata s jednou dvoulůžkovou ložnicí a jednou přistýlkou v obývacím pokoji. Je zde kuchyňský kout s plynovým vařičem, sprchový kout s umyvadlem a separátním WC. Topení je možné buď v krbových kamnech v obývacím pokoji, nebo elektrickým topením s provozem na mince v celém objektu. Obývací pokoj je spojen s velkou verandou, zařízenou zahradním nábytkem.

Chata je nejblíže k pláži!

ceník

K DISPOZICI, VYBAVENÍ:

- restaurace s celodenním provozem
- sauna
- TV v restauraci
- pro děti řada atrakcí, jako šlapací auta pro "dospělé" děti, trampolína, šplhací
věž, prolézačky apod.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  

CENÍK UBYTOVÁNÍ 2017/18:

kliknutím na odkaz
podrobný ceník

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto